• Bufet v AK knihovně

  16 dub 11:32

  Chtělo by, aby někdo nějakou cedulkou upozornil dámy, zejména z ekonomické fakulty, aby nepřekážely v bufetu, když si chcete něco dát a milostpani jsou tam celé dopoledne a zabírají stoly né tím, že by se občerstvovaly, ale že krafou a evidentně nemají co dělat. Dejte tam cedulku: TYTO PROSTORY JSOU URČENY VÝHRADNĚ PRO OBČERSTVENÍ, NIKOLIV PRO STUDIUM.
 • Knihovna TF JČU

  17 úno 10:05

  Ráda bych vyslovila poděkování a pochvalu pracovnicím knihovny J.P.Ondoka na Teologické fakultě za jejich ochotu,vstřícnost a milé jednání:-)!
 • Studovny a knihovny

  12 úno 13:16

  Studovny a knihovny Jihočeské Univerzity jsou na skvělé úrovni. Jsou to výborná místa ke studiu nebo jen k aktivnímu odpočinku. V tomto ohledu oroduji za studovnu v Dukelské, která je výborná svým umístěním i archivem.Je skvělé dojít si mezi hodinami na internet, nebo si přečíst některou z knížek.
 • Knihovna TF

  11 úno 21:53

  Mohlo by se u výpůjček objevovat kolikrát je ještě lze prodloužit.
  Při větším množství půjčených knih se pak stává, že tam jdu s knihou a pak za pár dnů tam musím s jinou.:)
 • Pochvala studovny Dukelská

  8 úno 18:21

  Jsem moc ráda za studovnu v Dukelské ulici. Paní je moc milá a ochotná, se vším pomůže a poradí. Studovna je navíc skvělé místo pro strávení času mezi hodinami, pokud si potřebujete něco připravit či vypracovat.
 • Otevírací doba

  8 úno 02:33

  Kavárna v knihovně v kampusu je skvělá věc, proto by přišlo vhod prodloužit její otevírací dobu alespoň na začátku zimního a konci letního semestru. Celou knihovnu bych určitě rád viděl otevřenou dříve než od 8:00.
 • Díky za Studovnu AK Dukelská

  7 úno 13:32

  Jsem rád, za studovnu v budově v Dukelské. Paní je příjemná a ochotná.
  Možná by bylo lepší přidat pár počítačů a rozšířit otevírací dobu.
 • Otevírací doba

  2 úno 20:24

  Uvítala bych otevření dříve než v 8 hodin. Občas některý vyučující pošle materiál k přednášce těsně před hodinou
 • Otevírací doba + pití

  31 led 13:53

  Bylo by fajn otevřít knihovne chvíli před začátkem vyučování, tj. před 8.00 aby bylo možné si něco vytisknout. Někteří učitelé dávají materiály k dispozici těsně před začátkem hodiny. Taktéž nevidím problém v tom, proč by se někdo v knihovně nemohl alespoň napít, když tam tráví třeba několik hodin. Je celkem nepohodlné chodit s pitím až bůhví kam.
 • Chvála

  17 led 09:14

  Chtěla bych takovou knihovnu i u nás ve městě. Skvělé prostředí, množství publikací a ochotný personál. Nechápu stížnosti lidí na hluk a nízký počet počítačů, když je v knihovně věčně poloprázdná počítačová místnost, kde je klid. V knihovně se mi vždy krásně učilo, nemluvě o nabídce občerstvení a usměvavých tvářích dam dole v bufetu. Za mě má knihovna jedničku!
 • Otviraci doba

  16 led 13:32

  Alespon od 7:45, jsme taky jen lidi a zapominame veci tisknout. :)
 • Pochvala knihovně

  14 led 14:59

  Moc se mi líbí prostory, kde je klid na učení.
 • klid

  11 led 17:57

  Knihovna nabízí příjemné prostředí ke studiu s velkým množstvím knih z různých oborů. Jediné, co bych uvítala, by byl větší klid. To je však problém nás studentů, nikoliv personálu knihovny.
 • Pochvala

  10 led 20:09

  Knihovna je bezpochyby meritum univerzity a já jsem moc spokojený s příjemným a milým prostředím, za které bych rád pochválil zaměstnané, usměvavé dámy. Palec nahoru i za systém půjčování knih. Vše již dlouhou dobu funguje a zdálo by se, že pochvala není třeba, ale domnívám se, že chválit bychom právě proto měli ;-)
 • Příjemné prostředí

  10 led 12:30

  S knihovnou jsem velice spokojená, byla to jedna z mnoha věcí, které mě přesvědčily, abych si vybrala obor této školy ke studiu. Na zkoušky se jezdím učit pouze do knihovny, když si vyberu pohodlné místo, vydržím se v knihovně učit celé hodiny. Okamžitá dostupnost jakékoliv literatury související se studiem též není na škodu. A pokud knihy nejsou, stačí si je u ochotných knihovnic zarezervovat. Celkově mám toto místo ráda, je příjemné.
 • Vstup hosta

  9 led 21:26

  Když už jsem do té knihovny musela,tak myslím,že jsem celkem spokojená. Prostředí,vybavení hezké ..pouze mě překvapilo,když jsem si do knihovny chtěla vzít přítele,který na JU nestuduje a musel odevzdat OP a na základě toho mu byla vydána karta. Ale co já jsem byla na jiných fakultách v knihovně právě jako host,pouze jsem u přepážky zmáčkla tlačítko a vyjel lísteček s kodem. A to nebyla pouze jedna zkušenost,tak to má vedeno více fakult. To je asi takové jediné minus,přišlo mi to celkem nelogické a myslím si,že to celkem zdržuje. Co když ten dotyčný OP potřebuje pak právě k PC,aby si popřípadě vyřizoval nějaké své povinnosti,zatímco já jako student JU pracuji na PC a on tam se mnou pouze stráví pár minut ještě za nějaký poplatek.
 • Otevírací doba

  7 led 16:50

  Určitě by bylo praktické, kdyby knihovna měla otevřeno alespoň od 7:30. V 8:00 většinou začíná škola a studenti nemají možnost si ještě před začátkem školy zařídit různé věci.